Hotel Spa w górach. Relaks dla ciała i ducha

Polskie góry są piękne o każdej porze roku. Położony w malowniczym Kościelisku hotel to idealne miejsce, aby wypocząć. Mieszcząca się w nim strefa Spa może być celem weekendowego wyjazdu służącemu ładowaniu baterii albo też dodatkowo uatrakcyjniać pobyt skoncentrowany na aktywności fizycznej. Jedno jest pewne: tutaj ciało odpoczywa, a umysł odzyskuje harmonię.

Strefa Spa z widokiem na góry

Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. Sauny i jacuzzi dowodzą, że troska o ciało pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Regularne korzystanie z sauny ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie: umożliwia detoksykację organizmu i wzmacnia odporność. To doskonała forma relaksu: sauna odpręża i pozwala przezwyciężyć znużenie. Napięcia można pozbyć się także w jacuzzi. Pobyt w strefie Spa można zwieńczyć dodatkową porcją relaksu; nielimitowanym czasem z książką, ulubioną herbatą oraz kojącą muzyką. Taka „sesja” pozwoli uwolnić się od stresu i nabrać dystansu do codzienności. To doskonała propozycja dla zabieganych i zapracowanych osób. „Ucieczka” z miasta w góry ma jeszcze jedną zaletę. Poza strefą Spa, odprężeniu służą także niespieszne spacery połączone z podziwianiem malowniczych krajobrazów. Nasz hotel w Kościelisku to idealna baza wypadowa m.in. do atrakcyjnej Doliny Kościeliskiej. Goście poszukujący mniej uczęszczanych tras, z pewnością znajdą w pobliżu idealne ścieżki do spaceru lub marszu z kijami.

Jak się zregenerować po intensywnym wysiłku fizycznym?

Miłośników aktywności fizycznej nie trzeba namawiać do wyjazdu w Tatry. Od wiosny do jesieni można korzystać z uroków pieszych wędrówek, jeździć rowerem lub korzystać z dobrodziejstw joggingu na świeżym powietrzu. Z kolei w sezon zimowy zapewnia idealne warunki do uprawiania licznych dyscyplin sportowych  oraz spacerów po zaśnieżonych dolinach tatrzańskich. Spa doskonale służy regeneracji organizmu: jacuzzi umożliwi regenerację; hydromasaż złagodzi ból i pomoże zredukować napięcie mięśni. Sauna również pozytywnie wpływa na stan mięśni i stawów, korzystanie z niej jest więc odpowiednią formą zakończenia intensywnego dnia w Tatrach.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *