Sylwester w górach. Nowy Rok na najwyższym poziomie!

Co roku w Tatry w okresie świąteczno-sylwestrowym ciągną rzesze turystów. Przepiękne widoki, przepyszna regionalna kuchnia i huczne zabawy do białego rana, to magnes, który nieustannie wabi prawdziwe tłumy. A gdyby tak spędzić Sylwestra w górach, ale inaczej, z dala od hałaśliwego centrum Zakopanego?

Sylwester w górach, czyli pełen… relaks!

Pakiet sylwestrowy, oferowany w naszym hotelu, skierowany jest do osób, które zamiast hucznej zabawy w noc sylwestrową, preferują relaks i odpoczynek. Wybierając pobyt w sercu Kościeliska, w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w bliskim położeniu lasów i łąk, nie usłyszycie Państwo tak typowych dla sylwestrowej nocy wystrzałów. Nasz hotel bierze udział w akcji „Nie strzelaj w Sylwestra”, troszcząc się o sarny i inne zwierzęta, bytujące na terenie parku. Przy odrobinie szczęścia, być może zerkając przez okno naszych komfortowo i bogato wyposażonych pokoi, ujrzycie je Państwo, wyskubujące spod śniegu resztki trawy. Relaksowi sprzyjać będzie również nielimitowany dostęp do strefy Spa oraz spore zniżki do Term Chochołów.

Nowy Rok przywitaj przepięknymi widokami

Warto zdecydować się na Sylwestra w górach także z powodu przepięknych widoków ośnieżonych szczytów Tatr. Wieczorny spacer w otoczeniu natury z pewnością wpłynie pozytywnie na Państwa samopoczucie, podobnie jak świeże, górskie powietrze. Górskie rejony są warte odwiedzenia zwłaszcza w zimie. Śnieżnobiałe wierzchołki, malownicze sople, wiszące u wejść do jaskiń i skalnych wyłomów oraz widok Kościeliska, przykrytego białym puchem z pewnością zostanie w Państwa pamięci.

Odpocznij w hotelowym pokoju

Dla wielu turystów końcówka roku i ostatnia jego noc jest nie tyle przyczynkiem do hucznych zabaw, ile pretekstem do odpoczynku, refleksji i pełnego relaksu. Sprzyjają temu nasze komfortowe pokoje, wyposażone w wygodne fotele, łóżka oraz funkcjonale sprzęty, takie jak mini lodówka. Pokoje są gustownie i elegancko urządzone, w trosce o zapewnienie Państwu wypoczynku na najwyższym poziomie. Jeśli jednak preferują Państwo bardziej aktywny wypoczynek, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się w ostatni w roku spacer po urokliwym Kościelisku lub na ostatni w roku wypad na narty!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *