1. Pytania dotyczące rezerwacji.

Jak mogę zarezerwować pobyt w Hotelu?

Pobyt w Hotelu można zarezerwować – telefonicznie (48 538 998 877), mailowo: recepcja@ecotatry-hotel.pl i poprzez specjalnie przygotowany panel rezerwacyjny dostępny na naszej stronie www.


Gdzie mogę znaleźć pełną ofertę wypoczynku w Hotelu Eco Tatry***?

Naszą pełną ofertę wypoczynku w górach znajdziesz TU.


Czy muszę dokonać przedpłaty?

Tak. Warunkiem skutecznego zarezerwowania pobytu w naszym Hotelu jest przedpłata w wysokości 30% wartości całego pobytu lub całej kwoty jeżeli jest to zaznaczone przy danej ofercie. Przedpłaty należy dokonać do 3 dni od daty potwierdzenia przez Hotel rezerwacji. Jeżeli dokonujesz rezerwacji, a Twój pobyt rozpocznie się w ciągu tygodnia od jej dokonania, termin na wpłacenie zadatku wynosi 24h. Dzięki zadatkowi gwarantujesz sobie miejsce w naszym Hotelu. Więcej znajdziesz w naszych warunkach rezerwacji.


Co będzie gdy zarezerwuję pobyt, wpłacę zadatek, ale z różnych przyczyn nie będę mógł przyjechać?

Jeżeli zrezygnujesz z rezerwacji do 30 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu, zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. W innych przypadkach należy kontaktować się z recepcją: recepcja@ecotatry-hotel.pl , 48 538 998 877


2. Pytania dotyczące pobytu.

Kiedy zaczyna się i kończy doba hotelowa?

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.


Czy Hotel Eco Tatry, to faktycznie hotel?

Tak. Jesteśmy pierwszym w Kościelisku i jak dotąd jedynym prawdziwym trzygwiazdkowym hotelem. Pomyślnie przeszliśmy standaryzację Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego. 


Czy Hotel posiada udogodnienia dla osób mających problemy z poruszaniem się?

Dysponujemy podjazdem, szerokimi korytarzami oraz windą.


Co wchodzi w skład Strefy SPA?

W skład Strefy Spa wchodzi: sauna sucha, sauna infrared, jaquzzi i prysznice wrażeń. Więcej znajdziesz TU


Czy Strefa SPA jest dodatkowo płatna?

. Jeżeli w treści pakietu nie będzie inaczej wskazane, to Strefa SPA płatna jest dodatkowo. Dostęp do niej możliwy jest w godz. 16.00 – 21.00.


Gdzie warto pójść będąc w Waszym Hotelu?

Nasz położenie umożliwia bardzo zróżnicowany i aktywny wypoczynek. Naszym Gościom polecamy w szczególności spacery: Doliną Kościeliską, Doliną Chochołowską, Drogą pod Reglami, Doliną Małej Łąki oraz innymi szlakami pieszymi znajdującymi się w naszym pobliżu. Dużą popularnością wśród naszych gości cieszą się wizyty w Termach Chochołowskich, Zakopanem oraz u naszych sąsiadów – Słowaków. Warto pospacerować po samym Kościelisku i wejść na Gubałówkę. Pracownicy naszej Recepcji zawsze chętnie podpowiedzą co warto zobaczyć, gdzie warto pójść, doradzą w zakresie trudności poszczególnych szlaków i dysponują zawsze aktualną prognozę pogody.


Gdzie warto pójść z dziećmi?

Warto odwiedzić Dolinę Kościeliską, Drogę pod Reglami i Dolinę Chochołowską. Są to miejsca przyjazne rodzinom z dziećmi, położone blisko naszego Hotelu oraz niewymagające dodatkowego sprzętu oraz bardzo dobrej kondycji. Nasi Goście chwalą sobie odwiedziny w Zakopanem, wyjazd do Term oraz wjazd kolejką na Gubałówkę. W samym Kościelisku na rodziny z dziećmi czeka Centrum Tradycji i Turystyki, w ramach, którego można skorzystać z warsztatów dla dzieci, małpiego gaju oraz różnych wystaw. Dużą popularnością cieszy się również plac zabaw przy scenie plenerowej. Nasi Pracownicy zawsze chętnie podpowiedzą oraz doradzą w kwestii planowania wycieczek z dziećmi.


Jeżeli masz inne pytania odnośnie naszego Hotelu, zapraszamy do kontaktu -> recepcja@ecotatry-hotel.pl , 48 538 998 877 lub skorzystaj z czatu on-line w prawym dolnym rogu strony