Święta w górach. Wielkanoc i Boże Narodzenie

Polacy coraz częściej decydują na spędzenie świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych w górach. Piękne widoki, możliwość relaksu oraz oderwania się od codzienności, a także brak konieczności nerwowych przygotowań oraz zakupów, sprawiają, że pobyt w hotelu jest chętnie wybieraną opcją podczas Świąt, zamiast uwijania się w domowych pieleszach.

Dlaczego warto spędzić Święta Wielkiej Nocy w górach?

Decydując się na spędzenie Świąt Wielkiej Nocy w naszym górskim hotelu, nie muszą Państwo martwić się o przygotowanie wielkanocnego śniadania. Oferowany przez nas pakiet zawiera bowiem uroczyste śniadanie góralskie w Niedzielę Wielkanocną. Będziecie mieli Państwo okazję skosztowania tradycyjnych, regionalnych specjałów, przygotowywanych wedle domowych receptur, a Państwa jedynym zmartwieniem stanie się wybór odpowiedniego stroju na uroczysty posiłek. Aby zapewnić Państwu rozrywkę na najwyższym poziomie, przewidzieliśmy także inne atrakcje, takie jak bilet open do term w Chochołowie i nielimitowany dostęp do strefy Spa. Dla najmłodszych gości organizujemy wspólne malowanie pisanek.

Warto wybrać się w Święta Wielkanocne w polskie góry także ze względu na przepiękne widoki. Wiosna jest odpowiednią porą roku na pierwsze wycieczki, które połączyć można z trekkingiem, nordic walkingiem czy turystką rowerową. Nasz hotel oferuje Państwu bliskie sąsiedztwo lasów i łąk, a to wszystko w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, bez bezpośredniej sąsiedzkiej zabudowy. Czy może być coś piękniejszego niż pokrywające się zielenią łańcuchy gór i sarny, podchodzące niemal pod balkon wynajmowanego pokoju?

Zalety spędzania Świąt Bożego Narodzenia w Tatrach

Dla amatorów białego szaleństwa, a także zwolenników aktywnego spędzania Świąt Bożego Narodzenia oraz dla wszystkich, którzy domową kanapę z widokiem na telewizor chcieliby zamienić na wygodną sofę w pokoju widokiem na góry, stworzyliśmy ofertę bożonarodzeniową. W jej ramach oferujemy Państwu między innymi uroczystą kolację Wigilijną z udziałem kapeli góralskiej oraz nielimitowany dostęp do strefy Spa. Dzięki naszemu pakietowi Boże Narodzenie będzie czasem relaksu i odpoczynku. Podziwianie pięknych, zaśnieżonych szczytów Tatr oraz możliwość uprawiania sportów zimowych sprawia, że spędzenie Świąt Bożego Narodzenia w górach jest doskonałą alternatywą dla pozostania w domu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *