medytujący mężczyzna w górach

Jak odzyskać harmonię dzięki wypoczynkowi w górach?

Pęd codziennego życia powoduje, że zdarza nam się tracić z oczu to, co jest naprawdę ważne. Wypełnianie obowiązku za obowiązkiem każdego dnia potrafi przesłonić troskę o własny dobrostan, a przecież jest on podstawą budowania zdrowych i wartościowych relacji z innymi. Ratunkiem w tej sytuacji jest wypad w góry, bo nic tak nie pomaga w odzyskaniu właściwej perspektywy, jak widok zachwycających i majestatycznych Tatr.

Równowaga w rytmie natury

Sąsiedztwo Tatrzańskiego Parku Narodowego oferuje wyjątkową okazję do zbliżenia się do przyrody i czerpania z jej dobrodziejstw pełnymi garściami. Na entuzjastów pieszych wycieczek czeka oczywiście mnogość szlaków o zróżnicowanym stopniu zaawansowania, w tym położone niedaleko trasy w Dolinie Małej Łąki czy Dolinie Kościeliskiej. Jednak wypoczynek w kameralnym hotelu w Tatrach wcale nie musi oznaczać intensywnej turystyki. Wręcz przeciwnie – może to być czas na oddech, uważne przyglądanie się sobie lub niespieszne pielęgnowanie relacji z partnerem. Podhalańskie krajobrazy stwarzają bowiem wyśmienite warunki do relaksu, tym bardziej że Hotel Eco Tatry jest oddalony od zgiełku miasta.

Odpoczynek w hotelu przyjaznym dla środowiska

Równowaga jest tym, na czym bardzo nam zależy. Z tego względu Hotel Eco Tatry stawia na ekologiczne rozwiązania, by osiągniętą harmonią dzielić się również z Państwem. Inwestujemy w energię odnawialną i szanujemy przyrodę wokół nas, a ona odpowiada nam wyjątkowej jakości produktami, z których przygotowujemy nasze posiłki. Do Państwa dyspozycji oddajemy również strefę SPA, w której znajdują się sauna sucha oraz sauna infrared, jaquzzi, a także strefa relaksu, by troska o ciało pociągnęła za sobą spokój umysłu. Dokładamy wszelkich starań, by nic nie zaburzało wspaniałych chwil spędzanych w górach.

Podobne wpisy