Kameralny hotel w Tatrach

Marzy Ci się urlop w górach, ale truchlejesz na samą myśl o tłumach turystów na Krupówkach oraz pensjonacie, pełnym gości? A gdyby tak wybrać kameralny, ustronny hotel, położony na łonie natury, otoczony ciszą oraz zielenią, z okien którego dostrzec można przechadzające się po lesie sarny? Marzenie? Tak, ale do spełnienia! Poznaj nasz ekohotel!

EcoTatry, czyli odpoczynek na łonie przyrody

Jednym z największych atutów naszego hotelu jest jego usytuowanie, z dala od gwarnego centrum Zakopanego. Zlokalizowany w przepięknej Dolinie Kościeliskiej nasz hotel oferuje Państwu bliskie sąsiedztwo lasów i łąk Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wyróżnia nas brak bezpośredniej sąsiedzkiej zabudowy, dlatego, z dala od zgiełku, zregenerujecie Państwo swoje siły psychiczne oraz podreperujecie swoje zdrowie. Pobyt w naszym kameralnym hotelu w Tatrach polecamy zarówno osobom, lubiącym relaksować się podczas zażywania kąpieli słonecznych na tarasie swojego hotelowego pokoju, jak i amatorom górskich wędrówek. Z naszego hotelu bowiem, blisko jest do najpiękniejszych górskich szlaków, wijących się wśród sosnowych lasów. Szybko wyruszcie Państwo od nas w kierunku następujących szlaków:

  • Drogi pod Reglami,
  • Doliny Kościeliskiej,
  • Doliny Małej Łąki,
  • Doliny Chochołowskiej.

Usytuowanie naszego hotelu z dala od skupisk ludzkich jest szczególnie ważne zwłaszcza teraz, w dobie epidemii koronawirusa. Dzięki lokalizacji obiektu hotelowego w samym sercu przyrody nasi goście mają zagwarantowane pełne bezpieczeństwo i nie są narażeni na zarażenie się COVID-19, na skutek intensywnego ruchu turystycznego.

Kameralny hotel, czyli pełen relaks

Naszym gościom oferujemy nielimitowany dostęp do strefy Spa oraz spore zniżki do Term Chochołów. W bogato wyposażonych, komfortowych pokojach, z wygodnymi fotelami, łóżkami oraz funkcjonalnymi sprzętami, takimi jak mini lodówka, z pewnością odpoczniecie Państwo od codziennych trosk i zmartwień. Nasz hotel jest także idealny na zimowy odpoczynek. Troszcząc się o otaczającą nas przyrodę, od lat bierzemy udział w akcji „Nie strzelaj w Sylwestra”, chroniąc sarny i inne zwierzęta, bytujące na terenie otaczającego nas parku Tatrzańskiego Parku Narodowego. Przy odrobinie szczęścia zerkając przez okno wynajmowanego pokoju, dostrzeżecie Państwo jelenie, wyskubujące spod śniegu resztki trawy. Także wiosna to sprzyjający moment, aby wybrać się w polskie Tatry. Piesze wycieczki połączyć można z trekkingiem, nordic walkingiem czy turystką rowerową, czemu sprzyja zaciszne położenie naszego obiektu hotelowego.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *