Wypoczynek bez dzieci. Jak wybrać dobry hotel dla dorosłych?

Opieka nad dziećmi to obowiązek dający wiele radości oraz satysfakcji, lecz również niezwykle męczący i wyczerpujący, o czym przekonał się niemal każdy rodzic. Dlatego warto od czasu do czasu zostawić swoje dzieci pod dobrą opieką dziadków lub najbliższej rodziny i wybrać się nawet na krótki wypoczynek do miejsca, w którym przywitają nas cisza oraz spokój. Hotel dla dorosłych to także propozycja dla osób, które nie przepadają za wesołym gwarem najmłodszych gości lub potrzebują absolutnego wyciszenia. Jak wybrać dobry hotel dla dorosłych? Jakie warunki powinien spełniać?

Dobry hotel dla dorosłych oferuje pokoje w wysokim standardzie

Dobry hotel dla dorosłych będzie oferować pokoje w wysokim standardzie, bogato wyposażone, z licznymi udogodnieniami. W naszych komfortowych pokojach z balkonem znajdziecie Państwo telewizor, nocny stolik, pakowną szafę na ubrania, minilodówkę, czajnik, eleganckie filiżanki, fotele oraz wodę butelkowaną. W łazience czekać będzie na Państwa zestaw kosmetyków i przyjemne w dotyku ręczniki.

Wypoczynek bez dzieci, czyli dookoła tylko cisza

Szukając hotelu dla dorosłych, warto wybrać obiekt, położony w ustronnym kameralnym miejscu, z dala od typowo miejskich atrakcji. Nasz hotel, umiejscowiony w przepięknej Dolinie Kościeliskiej, oferuje Państwu bliskie sąsiedztwo lasów i łąk Tatrzańskiego Parku Narodowego. Co więcej, nie jest on zlokalizowany w bezpośredniej sąsiedzkiej zabudowie, dlatego, z dala od zgiełku, będziecie mogli Państwo zregenerować swoje siły psychiczne oraz podreperować swoje zdrowie w idealnej ciszy i spokoju. Osoby lubiące chodzić po górach mogą wykorzystać czas urlopu bez dzieci na podbijanie górskich szlaków. Droga pod Reglami, Dolina Kościeliska, Dolina Małej Łąki oraz Dolina Chochołowskiej to pobliskie trasy, oferujące przepiękne widoki, idealne zarówno dla mało doświadczonych piechurów, jak i wytrawnych wędrowców.

Dobry hotel dla dorosłych proponuje dodatkowe atrakcje

W naszym hotelu staramy się zapewnić Państwu także dodatkowe atrakcje. Oferujemy nielimitowany dostęp do strefy Spa oraz spore zniżki do Term Chochołów. W naszym hotelowym SPA goście mogą skorzystać ze strefy relaksu i rozrywki, a także skorzystać z takich zabiegów jak:

  • sauna sucha,
  • jacuzzi,
  • sauna infrared.

Dzięki nim odstresujesz swoje ciało i umysł oraz oczyścisz je z toksyn. Sauna sucha sprawi, że skóra stanie się zdrowsza, odmładzana i bardziej elastyczna. Już nawet najkrótszy pobyt w jacuzzi z kolei wpłynie pozytywnie na krążenie krwi oraz przemianę materii, odciąży kręgosłup, stawy i mięśnie. Z powodów zdrowotnych nie możesz korzystać z sauny suchej? Wypróbuj saunę infrared, czyli saunę, działającą na podczerwień. Pobyt w niej pomoże zrzucić zbędne kilogramy, poprawi przemianę materii i metabolizm. Nie tylko pozbędziesz się cellulitu, lecz również poprawisz sobie nastrój, zrelaksujesz się i odstresujesz. W strefie relaksu natomiast będziesz mogła oddać się spokojnej lekturze na leżaku, popijając aromatyczną kawę. Preferujesz bardziej aktywny wypoczynek? Świetnie! Piesze wycieczki połączyć możesz z trekkingiem, nordic walkingiem czy turystką rowerową, czemu sprzyja zlokalizowanie naszego obiektu. Serdecznie zapraszamy!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *