Ferie zimowe. Oferty zimowisk w Tatrach i okolicach

Gdzie najlepiej spędzić zimowe ferie? Oczywiście, w górach! Polskie Tatry zachwycają krajobrazami. Znajdziemy tu atrakcje dla wszystkich, bez względu na wiek czy kondycję. Sprawdźmy, w jaki sposób można wypocząć w górach!

Sposoby spędzania ferii zimowych w górach

Uczniowie, którzy zakończyli pierwszy semestr nauki w roku szkolnym, zasługują na odpoczynek. Najlepiej, aby młodzi ludzie spędzali czas ferii w aktywny sposób. To idealna okazja, aby pogłębić swoją pasję albo szlifować swoje umiejętności. Z myślą o miłośnikach zimowych dyscyplin, organizuje się obozy typowo sportowe: narciarskie, snowboardowe lub wyjazdy łyżwiarskie. Dzieci, które dopiero uczą się jazdy na dwóch deskach, mogą zgłębiać nową dyscyplinę sportową, a przy okazji zwiedzać atrakcyjne turystycznie miejsca, uczestniczyć w kuligach czy bawić się z rówieśnikami na śniegu. Popularnością cieszą się także obozy tematyczne: dla młodych muzyków, tancerzy, czy uczniów zainteresowanych nauką języka obcego. Górski klimat to wartość dodana takiego wyjazdu; obcowanie z tatrzańską kulturą, muzyką oraz kuchnią stanowi atrakcję dla wielu młodych ludzi. W Zakopanem i jego okolicy można spędzić czas na wiele sposobów, wyjazd w góry pozwala więc przygotować bardzo zróżnicowany, a przez to ciekawy dla wszystkich program zajęć.

Zimowy wypoczynek w gronie rodziny

Zorganizowane wyjazdy w grupie rówieśników to nie jedyny sposób spędzania ferii zimowych. Hotel Spa w Kościelisku oferuje specjalne pakiety obfitujące w atrakcje dla całej rodziny. Doskonała lokalizacja czyni z tego miejsca idealną bazę wypadową dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. Hotel jest przyjazny narciarzom, ale oferuje atrakcje także dla osób, które jeszcze nie połknęły sportowego bakcyla. Darmowe wypożyczenie sanek, sala rekreacyjna z grami dla całej rodziny, strefa Spa z saunami i jacuzzi, czy wreszcie polana dedykowana rekreacji na świeżym powietrzu – mając do dyspozycji taką ofertę, można zaplanować pobyt pełen atrakcji. Co ważne, taki wyjazd pozwoli odpocząć wszystkim członkom rodziny. Będąc w górach, nie sposób pominąć spaceru w malowniczych Dolinach Tatrzańskich. Zaletą noclegu w Kościelisku jest świetne położenie: wystarczy krótki spacer lub kilka minut jazdy samochodem, aby znaleźć się w malowniczych terenach, idealnych na rodzinny spacer w górskim krajobrazie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *