Góry last minute. Propozycje wypoczynkowe dla spragnionych zimowych widoków

Jesteś spragniony zimowych, górskich widoków? Chcesz spędzić weekend w wyjątkowy sposób, w przepięknym otoczeniu i w końcu  porządnie odpocząć? A może decyzja o weekendzie poza domem zapadła spontanicznie? Jeśli tak, to nasze pakiety „Weekend w górach” oraz „Romantyczny weekend w górach” to propozycja na wyjazd last minute właśnie dla Ciebie! Sprawdź, dlaczego warto wybrać się w góry zimą oraz co obejmują oferowane przez nas pakiety.

Wypoczynek dla spragnionych zimowych widoków

Kościelisko jest idealnym miejscem dla osób, spragnionych górskich, zimowych widoków, zachwyca bowiem pięknem krajobrazu i wyjątkowymi pejzażami. Ośnieżone górskie szczyty, górujące nad Kościeliskiem, drzewa i dachy domów, przysypane śniegiem, wijące się wśród nich, białe drogi tworzą sielski, wyjątkowy, niepowtarzalny krajobraz. Na licznych, okolicznych szlakach znaleźć można wiele dostępnych dla turystów jaskiń, u których wejść zwisają malownicze sople lodu. Malownicze widoki podziwiać można przede wszystkim, przemierzając dolinę Kościeliską: wąwóz skalny, o długości dziewięciu kilometrów, którego pokonanie zajmuje od godziny do dwóch. Kościeliski Potok oraz liczne załomy skalne tworzą wyjątkowy krajobraz.

Piękno krajobrazu i nie tylko

Kościelisko to jednak propozycja nie tylko dla spragnionych zimowych widoków. Weekendowy zimowy wypad last minute w góry to także idealna propozycja dla amatorów białego szaleństwa, ze względu na liczne, dogodnie usytuowane trasy biegowe i skiturowe, oferujące doskonałe warunki do spokojnej nauki jazdy na nartach oraz do szlifowania nabytych umiejętności. A może marzysz o weekendowym relaksie w ciszy oraz w otoczeniu przyrody? Nasz hotel, zlokalizowany z dala od gwarnego centrum Zakopanego, w sąsiedztwie lasów i łąk Tatrzańskiego Parku Narodowego bez bezpośredniej sąsiedzkiej zabudowy pozwala w pełni odpocząć i podziwiać najpiękniejsze górskie szczyty. Naszym gościom oferujemy dostęp do strefy SPA, w którym skorzystasz z sauny suchej, sauny infrared, jacuzzi oraz strefy relaksu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty „Romantyczny weekend we dwoje”?

W naszej ofercie posiadamy dwa atrakcyjne, weekendowe pakiety, idealne na zimowy wypad w góry. Jeśli marzysz o weekendzie spędzonym tylko z twoją drugą połówką, wybierz pakiet „Romantyczny weekend we dwoje”, obejmujący dwa noclegi w komfortowo i bogato wyposażonych pokojach, jedno dwugodzinne wejście do strefy SPA w wybranym dniu pobytu, zniżki do term, słodki upominek, bon na kwotę 30 zł do wykorzystania w naszym lobby barze oraz dwa bardzo smaczne śniadania, przygotowywane na miejscu wyłącznie z lokalnych składników. Ponadto nasi goście korzystać mogą z bezpłatnego i nieograniczonego dostępu do Wi-Fi, bezpłatnego parking na terenie hotelu oraz bezpłatnego dostępu do sali rekreacyjnej, w której można, w czasie niesprzyjającej pogody, oddać się grze w bilard.

A może wypoczynek bez… dzieci?

Weekend w górach” to z kolei pakiet przygotowany z myślą o osobach, pragnących odpocząć od codziennych obowiązków. W naszym hotelu dla dorosłych spędzisz ze swoim partnerem lub partnerką piękne, niczym niezakłócane chwile, które będziecie długo mile wspominali. Wyjazd bez dzieci pozwoli zapomnieć o stresie i codziennych problemach, a także nabrać dystansu do meczącej codzienności, dzięki czemu wrócicie wypoczęci. W ramach „Weekendu w górach” oferujemy jedno dwugodzinne wejście do strefy SPA w wybranym dniu pobytu, zniżki do term, dwa noclegi w bardzo bogato wyposażonych, komfortowych pokojach, pyszne śniadania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny parking na terenie hotelu, a także bezpłatny dostęp do sali rekreacyjnej.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego hotelu, w którym ściśle stosujemy się do wytycznych i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczących potencjalnego ryzyka zakażenia koronawirusem. W związku z pandemią wprowadziliśmy nadzwyczajnie wysokie standardy bezpieczeństwa oraz specjalne procedury higieniczne, dlatego pobyt u nas jest w pełni bezpieczny.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *