Pensjonat w Kościelisku? Tym razem postaw na pobyt w hotelu!

Pensjonaty i prywatne kwatery przez lata były podstawowym wyborem wielu osób wybierających się pod Tatry, szczególnie z dziećmi. Nieliczne do niedawna hotele były zarezerwowane raczej dla lepiej sytuowanych turystów. Dziś sytuacja noclegowa na Podhalu wygląda zupełnie inaczej. W ostatnich latach powstało wiele hoteli, które stały się prawdziwą alternatywą dla pensjonatów, oferując znacznie lepszy komfort w naprawdę przystępnej cenie. Przeglądasz Internet w poszukiwaniu pensjonatu w Kościelisku? Dobrze, że udało Ci się natrafić na ten artykuł. Wyjaśniamy w nim, dlaczego warto zdecydować się na pobyt w hotelu.

Dużo wyższy standard pobytu

Pomiędzy hotelem a pensjonatem istnieją spore różnice w zakresie oferowanego standardu. Dobrze wie o tym każda osoba, która ma bezpośrednie porównanie. Te różnice wynikają z faktu, iż obiekty noclegowe określające się mianem hotelu muszą spełniać szereg ustandaryzowanych i wnikliwie kontrolowanych warunków (m.in. w zakresie wyposażenia pokoju).

Pisząc krótko: wybierając się do hotelu z góry wiesz, czego możesz oczekiwać. Jeśli w dodatku postawisz na tak dobrze oceniany obiekt, jak Hotel Eco Tatry, to nie ponosisz żadnego ryzyka i zyskujesz pewność, że spędzisz świetny czas w bardzo komfortowych warunkach.

Szereg praktycznych udogodnień

Zatrzymując się w hotelu korzystasz z rozwiązań, które nie są wcale tak oczywiste w pensjonatach. Mamy tutaj na myśli tak prozaiczne kwestie, jak chociażby możliwość zapłacenia za pobyt kartą/urządzeniem mobilnym czy BLIK-iem, dostęp do bezpłatnego Wi-Fi czy darmowy parking.

Jeśli takie udogodnienia mają dla Ciebie znaczenie, to masz już kilka dobrych powodów, aby zamiast pensjonatu w Kościelisku wybrać Hotel Eco Tatry – jedyny obiekt hotelowy w tej urokliwej miejscowości koło Zakopanego.

Restauracja i kawiarnia

Bardzo ważną różnicą między pensjonatem a dobrym hotelem jest to, że w tym drugim częściej można liczyć na dostęp do restauracji czy kawiarni. Dzięki temu goście nie muszą już tracić czasu na szukanie miejsc, w których można dobrze i – co ważne w tych czasach – niedrogo zjeść.

Goście Hotelu Eco Tatry w Kościelisku mają dostęp do naszej restauracji, w której mogą zjeść np. śniadanie. Wszystkie posiłki przyrządzamy wyłącznie ze zdrowych, świeżych i pozyskiwanych lokalnie produktów.

Chwilę niezwykle przyjemnego relaksu zapewni również pyszna kawa i ciasto z widokiem na Giewont, czego można doświadczyć w naszym Caffe Barze „Liliowy”. W ofercie kawiarni znajdują się również m.in. świeże sałatki, domowe pierogi, pyszne naleśniki czy napoje procentowe.

Bogata oferta SPA

W hotelach o wiele częściej można liczyć na dostęp do strefy SPA, czego dziś oczekuje coraz więcej osób przyjeżdżających na wypoczynek pod Tatry. W Hotelu Eco Tatry zapewniamy naszym gościom możliwość zrelaksowania się w saunie fińskiej (suchej), saunie infrared, w jacuzzi, a także odpoczynku pomiędzy sesjami w saunie na komfortowych leżankach.

Nasz hotel jest doskonałym miejscem dla osób, które np. planują romantyczny weekend SPA w górach.

Zachwycający widok na Tatry

Tym, co powinno Cię ostatecznie przekonać do zatrzymania się w naszym hotelu, jest niesamowity wręcz widok na Giewont i Tatry Zachodnie. Jeśli przyjeżdżasz na Podhale głównie po to, aby nacieszyć oczy, to pobyt w Hotelu Eco Tatry będzie dla Ciebie w 100% satysfakcjonujący.

Lokalizacja naszego hotelu sprzyja napawaniu się widokami, ale też aktywnemu wypoczynkowi, do czego zachęcają liczne trasy w okolicach Hotelu Eco Tatry. Podkreślmy przy tym, że samo Kościelisko jest bardzo dobrym punktem wypadowym do zwiedzania regionu – szybko i łatwo dojedziesz stąd m.in. do popularnych kompleksów basenowych zasilanych wodą termalną, do Zakopanego, w słowackie Tatry czy np. do parkingu w Palenicy Białczańskiej, skąd startuje szlak do Morskiego Oka.

Zachęcamy również do lektury innych artykułów na naszym blogu. Dowiesz się z nich m.in., kto i dlaczego powinien zaplanować sobie wypoczynek w Kościelisku, a także poznasz 5 naprawdę dobrych powodów, aby szukając hotelu pod Giewontem zatrzymać się właśnie w naszym obiekcie.

Podobne wpisy