Tatry: noclegi z widokiem na góry

1 mln 732 tys. – tylu turystów odwiedziło Tatry w wakacje 2023 roku (dane Tatrzańskiego Parku Narodowego). Nie jest to rekord – ten został ustanowiony w 2021 roku i był wyższy o około 200 tys. osób – natomiast widać wyraźnie, że polskie góry wciąż przyciągają niczym magnes i są turystyczną mekką naszego kraju. Zauważmy przy tym, że Tatry są destynacją całoroczną, oferując fantastyczny czas zarówno latem, jesienią, zimą, jak i wiosną. Jeśli planujesz przyjazd pod Tatry i szukasz noclegów z widokiem na góry, to koniecznie rozważ zatrzymanie się w Hotelu Eco Tatry.

Dlaczego warto postawić na noclegi z widokiem na góry?

Powód jest bardzo prosty: spędzając urlop w górach dobrze jest dać sobie szansę nacieszenia się ich widokiem, nie tylko podczas trekkingu czy zdobywania szczytów, ale też odpoczynku w swoim pokoju hotelowym.

Wbrew pozorom znalezienie noclegów w Tatrach z widokiem na góry nie jest wcale takie proste. Wiele spośród obiektów oferujących najlepsze widoki jest rezerwowanych z dużym wyprzedzeniem lub znajduje się poza zasięgiem finansowym przeciętnego turysty. Tym bardziej warto zainteresować się noclegami w Hotelu Eco Tatry w Kościelisku.

Oferta naszego hotelu jest najlepszym dowodem na to, że wcale nie musisz przepłacać za noclegi z widokiem na Tatry. Wystarczy zatrzymać się w nowoczesnym, komfortowym obiekcie położonym poza ścisłym centrum Zakopanego, natomiast w jego bezpośredniej bliskości.

Jesień w Tatrach? To zawsze dobry pomysł!

W momencie pisania tego artykułu jesteśmy już po wakacyjnym szczycie odwiedzin w Tatrach. Obecnie pod Giewont przyjeżdżają głównie pary oraz rodziny z małymi dziećmi, czyli osoby szukające w Tatrach spokoju, chcące kontemplować piękno naszych gór i wybrać się na szlak bez ryzyka przepychania się w tłumie innych turystów.

Jeśli masz podobne oczekiwania, to jest to bardzo dobry czas, aby zarezerwować nocleg z widokiem na góry i nacieszyć się Tatrami od ich najlepszej strony, z dala od wakacyjnego gwaru, bez korków, kolejek do atrakcji czy turystycznego chaosu.

Kościelisko, czyli jeden z najlepszych punktów widokowych na Podhalu

Jeśli rozglądasz się za noclegami w Tatrach z widokiem na góry, to naprawdę trudno o lepszą propozycję niż zatrzymanie się w Kościelisku. Ta urokliwa miejscowość sąsiadująca z Zakopanem wręcz słynie z fantastycznych widoków, przede wszystkim na Giewont.

Podczas pobytu w Kościelisku nie tylko solidnie odpoczniesz, ale też nacieszysz oczy widokiem na najpiękniejsze polskie góry.

Zatrzymaj się w Hotelu Eco Tatry: jedynym hotelu w Kościelisku

Hotel Eco Tatry to enklawa komfortu, ciszy i spokoju w samym sercu Podhala. Nasz trzygwiazdkowy obiekt, jedyny w Kościelisku mający status obiektu hotelowego, gwarantuje znakomity standard pobytu i spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających gości.

Wizytówką Hotelu Eco Tatry jest zachwycający widok na Giewont, dużo lepszy niż np. z Równi Krupowej. Można się nim napawać z okna swojego pokoju czy odpoczywając na zewnątrz naszego obiektu, w otoczeniu dziewiczej przyrody.

To warto o nas wiedzieć

Hotel Eco Tatry stara się maksymalnie ograniczać swój wpływ na środowisko. W tym celu zainwestowaliśmy m.in. w ekologiczne ogrzewanie, podłączenie do kanalizacji oraz produkcję energii ze słońca.

W trosce o komfort naszych gości przygotowaliśmy efektowną strefę SPA, która obejmuje saunę fińską (suchą), saunę infrared, jacuzzi oraz leżaki, na których można odpoczywać pomiędzy kolejnymi sesjami w saunie.

Wspomnijmy również o darmowym parkingu, bezpłatnym, szybkim Wi-Fi, windzie oraz możliwości zapłacenia za pobyt i dodatkowe usługi kartą, BLIK-iem czy urządzeniem mobilnym.

Już teraz zapraszamy do wygodnego rezerwowania pobytów w Hotelu Eco Tatry w Kościelisku – możesz to zrobić online, wybierając jeden z odpowiadających Ci pokojów.

Zachęcamy również do lektury innych artykułów na naszym blogu, z których dowiesz się m.in., dlaczego warto odwiedzić Kościelisko, a także poznasz najpiękniejsze trasy w okolicach Hotelu Eco Tatry.

Podobne wpisy