Sen i regeneracja. Zalety noclegów z wyżywieniem

Noclegi z wyżywieniem to forma zakwaterowania, która pozwoli ci się w pełni zrelaksować i odpocząć. Dzięki ofercie z wyżywieniem nie musisz poświęcać czasu na przygotowywanie posiłków i możesz w pełni oddać się wypoczynkowi. Sprawdź, jakie są zalety noclegów z wyżywieniem. Gdzie szukać ciszy oraz spokoju?

Czas, poświęcony wyłącznie na relaks

Przede wszystkim noclegi z wyżywieniem to oszczędność zarówno czasu, jak i środków finansowych. Stołowanie się w restauracjach bowiem to spory wydatek, z kolei przygotowywanie posiłków osobiście wiąże się z koniecznością poświęcania czasu na zakupy oraz gotowanie. Tymczasem urlop powinien służyć temu, by zregenerować siły, wyspać się i odpocząć. Koniec martwienia o to, co kupić na następny dzień oraz jaki posiłek przyrządzić z dostępnych produktów! Koniec czasochłonnego poszukiwania dobrej restauracji, w której posiłki są smaczne, zdrowe, świeże, sycące i w dodatku w przystępnej cenie! Nasza oferta noclegów z wyżywieniem powoli ci w pełni cieszyć się urlopem. Naszym gościom oferujemy dwa posiłki: wyborne śniadania oraz pyszne i syte dwudaniowe obiadokolacje. Dania przygotowujemy na miejscu wyłącznie ze świeżych produktów od lokalnych dostawców. Odpowiednio skomponowane śniadania przygotują cię do aktywnego dnia, dostarczając odpowiedniej dawki energii, a obiadokolacje zaspokoją nawet „wilczy głód”! Zamiast martwić się przygotowywaniem posiłków, nasi goście mogą przeznaczyć czas wakacji na sen i regenerację organizmu po ciężkim roku wytężonego wysiłku.

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić nasz hotel?

Atrakcyjna oferta noclegów z pysznym, zdrowym wyżywieniem to nie jedyny powód, dla którego warto odwiedzić nasz hotel. Olbrzymim walorem naszego hotelu jest bowiem również jego wyjątkowe położenie w przepięknej Dolinie Kościeliskiej, z dala od gwarnego centrum Zakopanego. Zlokalizowany w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego nasz EcoTatry hotel oferuje bliskie sąsiedztwo lasów i łąk oraz brak bezpośredniej sąsiedzkiej zabudowy. To także doskonała baza wypadowa na najpiękniejsze górskie szlaki: Drogę pod Reglami, Dolinę Kościeliską, Dolinę Małej Łąki oraz Dolinę Chochołowską. Nie jesteś typem górskiego piechura, a urlop chcesz przeznaczyć na sen i regenerację? Również zapraszamy do nas! Naszym gościom oferujemy nielimitowany dostęp do strefy Spa oraz atrakcyjne zniżki do Term Chochołów. Czekają na Państwa bogato wyposażone, komfortowe pokoje, z wygodnymi fotelami oraz funkcjonalnymi sprzętami, takimi jak mini lodówka. Troszcząc się o otaczającą nas przyrodę, od lat bierzemy udział w akcji „Nie strzelaj w Sylwestra” i dbamy o sarny oraz inne zwierzęta, bytujące na terenie otaczającego nas parku Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Nasz Eco hotel to doskonale miejsce na podreparowanie swoich sił fizycznych i psychicznych, a także na regenerację oraz zdrowy odpoczynek na łonie przyrody. Pobyt w naszym hotelu jest całkowicie bezpieczny: ściśle przestrzegamy wytycznych i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, związanych z epidemią COVID-19, stosując wysokie standardy bezpieczeństwa oraz specjalne procedury higieniczne.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *