Kiedy w górach mamy do czynienia z sezonem wysokim?

Sezon wysoki to okres, w którym odnotowuje się największą liczbę turystów, odwiedzających daną część kraju. Zależy on w dużej mierze od specyfiki regionu oraz atrakcji, które ów region oferuje. W górach, w których wypoczynek jest równie przyjemny zarówno zimą, jak i latem, sezon wysoki obowiązuje w okresie od grudnia do lutego oraz od maja do września. Ponadto mianem sezonu wysokiego określa się wybrane  święta i związane z nimi dni wolne, czyli przede wszystkim Święta Wielkanocne, Weekend Majowy oraz Boże Ciało. Sprawdź, jakie oferty przygotował nasz hotel w sezonie wysokim.

Zima w Kościelisku

Zapraszamy na ferie zimowe do przepięknego Kościeliska, które jest idealnym miejscem na spędzanie czasu z rodziną. Narty, sanki, narty biegowe, wycieczki górskimi szlakami lub spokojne i ciche spacery to tylko niektóre z możliwości zagospodarowania czasu urlopu. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjać górskim wędrówkom lub białemu szaleństwu, usytuowanie naszego hotelu daje możliwość zwiedzania Zakopanego oraz obiektów kulturalnych na całym Podhalu. W ramach oferty zimowej proponujemy Państwu noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach, codzienne śniadania w formie bufetu oraz możliwość wykupienia obiadokolacji, a także dwugodzinny codzienny dostęp do strefy Spa w godzinach jej otwarcia. W cenie pakietu znajduje się również bezpłatny dostęp do sali rekreacyjnej, możliwość bezpłatnego korzystania z pomieszczenia do przechowywania nart oraz skorzystania z sanek i darmowy, nieograniczony dostęp do Wi-Fi. Naszych gości witamy przepyszną włoską kawą podaną w naszym Lobby Barze „Liliowy”.

A może Wielkanoc… w górach?

Męczą Cię wyczerpujące i czasochłonne przygotowania do Świąt Wielkanocnych? Marzysz o komfortowym odpoczynku oraz spokoju? Zdecyduj się na spędzenie tego wyjątkowego czasu w naszym hotelu. Korzystając z naszej oferty świątecznej nie będziesz musiał martwić się przygotowaniami do zorganizowania wielkanocnego śniadania. Oferowany przez nas pakiet zawiera bowiem uroczyste śniadanie góralskie w Niedzielę Wielkanocną, z możliwością dokupienia obiadokolacji. Będziesz mógł skosztować przepysznych, tradycyjnych, regionalnych specjałów, przygotowywanych wedle domowych receptur. W pakiecie świątecznym przewidzieliśmy również jednorazowe wejście do strefy Spa w wybranym dniu pobytu.

Odpoczynek od świątecznych obowiązków to jednak niejedyna zaleta spędzania Świąt Wielkanocnych w górach. Wiosna bowiem to czas, w którym Tatry prezentują się wyjątkowo okazale i pięknie, oferując niezapomniane widoki. To również czas pieszych wycieczek, połączonych z trekkingiem, nordic walkingiem oraz turystką rowerową. Bliskie sąsiedztwo lasów i łąk w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, bez bezpośredniej sąsiedzkiej zabudowy, czyli główne zalety naszego hotelu sprawią, że w pełni zrelaksujesz się i odpoczniesz.

Dlaczego warto spędzić wakacje w górach?

Sezon wysoki w Tatrach to również wakacje. Piękna pogoda, niezwykłe widoki oraz bliskość natury i przyrody sprzyjają prawdziwemu, letniemu wypoczynkowi. Z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy kompleksową, letnią ofertę, zawierającą:

  • pełne wyżywienie, czyli śniadanie z obiadokolacją,
  • codzienny, dwugodzinny dostęp do naszej Strefy SPA i Strefy Rozrywki,
  • zniżki u naszych Partnerów,
  • bezpłatny i nieograniczony dostęp do Wi-Fi oraz Sali rekreacyjnej,
  • bezpłatny parking na terenie Hotelu,
  • nocleg w komfortowo wyposażonym pokoju.

Wakacje w polskich Tatrach stwarzają niemal niczym nieograniczone możliwości zarówno aktywnego, jak i biernego wypoczynku. Przede wszystkim nasz Hotel, położony w przepięknej Dolinie Kościeliskiej w bliskim sąsiedztwie lasów i łąk w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, bez bezpośredniej sąsiedzkiej zabudowy, pozwala odbywać długie, relaksujące przechadzki po lesie. Niewielka odległość obiektu od Drogi pod Reglami, Doliny Kościeliskiej, Doliny Małej Łąki oraz Doliny Chochołowskiej, czyli najpiękniejszych tatrzańskich szlaków z kolei umożliwia ruszenie w trasę mniej i bardziej doświadczonym piechurom.

Kolejną zaletą spędzania wakacji w Tatrach jest możliwość uprawiania kolarstwa. Okolice Zakopanego i Kościeliska to bowiem tereny na rowerowe wyprawy, o umiarkowanym lub wysokim stopniu trudności. Nasz hotel to w końcu również idealne miejsce dla osób, pragnących się zrelaksować i odpocząć na łonie przyrody, z dala od tłumu turystów. Decydując się na pobyt w naszym obiekcie, możecie być Państwo pewni, że odpoczniecie i zregenerujecie swoje siły, zarówno w sezonie wysokim, jak i poza nim.

Nasz hotel został ponadto w pełni przystosowany do panującej sytuacji epidemiologicznej i spełnia wszelkie standardy sanitarne, dlatego możecie się Państwo czuć w nim bezpiecznie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *