hotel-pod-giewontem

Hotel pod Giewontem: zapraszamy do Hotelu Eco Tatry! Dlaczego warto nas odwiedzić?

Nie ma bardziej ikonicznej, a wręcz mitycznej góry w polskich Tatrach. Ze sławą Giewontu nie może się równać ani Kasprowy Wierch, ani Rysy, ani nawet całe pasmo Orlej Perci. Nic zatem dziwnego, że wiele osób planujących wyjazd w Tatry i szukających noclegów, wpisuje w Internecie hasło „hotel pod Giewontem”, oczekując nie tylko dogodnej lokalizacji, ale także bajecznych widoków na szczyt. To kryterium w 100% spełnia Hotel Eco Tatry w Kościelisku. Zapraszamy na krótsze i dłuższe pobyty zarówno pary, jak i rodziny z dziećmi czy grupy przyjaciół. Dlaczego warto zatrzymać się właśnie w naszym obiekcie? Konkretne argumenty znajdziesz w tym artykule.

Bliskość Zakopanego

Dla wielu osób będzie to wystarczający powód, aby spędzić weekend czy dłuższy urlop w Kościelisku. Ta piękna, tradycyjnie podhalańska miejscowość, sąsiaduje z Zakopanem, do którego można dojść kilkunastominutowym spacerem. Z Kościeliska jest bardzo blisko np. do stacji dolnej kolejki na Gubałówkę, skąd już tylko kilkaset metrów dzieli nas od Krupówek.

Jeśli więc z jednej strony chcesz mieć możliwość częstego spacerowania po Zakopanem i korzystania z jego atrakcji, a z drugiej uniknąć zgiełku tego miasta, to nasz hotel pod Giewontem – jedyny w Kościelisku – na pewno będzie dobrym wyborem.

Dogodny dojazd do najważniejszych atrakcji regionu

Kościelisko to bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania całego Podhala, najlepiej własnym samochodem (choć nie jest to konieczne – do wyboru mamy obszerną ofertę lokalnych przewoźników). Z Kościeliska można się szybko dostać m.in. do:

  • Palenicy Białczańskiej, skąd startuje szlak do Morskiego Oka, Rusinowej Polany czy Doliny Pięciu Stawów Polskich;
  • Doliny Chochołowskiej;
  • Tatr słowackich i tamtejszych kompleksów termalnych;
  • Jaszczurówki;
  • Stacji początkowej spływu Dunajcem;
  • Kuźnic, gdzie swój początek mają najbardziej ekscytujące szlaki polskich Tatr (w tym w paśmie Orlej Perci);

Aktywny wypoczynek bez odpalania samochodu

Spędzając urlop w Kościelisku nie trzeba wcale nigdzie dojeżdżać samochodem. Wspomnieliśmy już o tym, że z miejscowości można się szybko dostać pieszo do centrum Zakopanego, natomiast to tylko jedna z dostępnych opcji.

W samym Kościelisku i jego bezpośrednich okolicach rozpoczyna się również wiele bardzo atrakcyjnych szlaków górskich, by wymienić tylko ten do Doliny Kościeliskiej (po drodze mijamy legendarne tatrzańskie jaskinie, włącznie z Mroźną i Mylną), Doliny Chochołowskiej, na Giewont (od Nędzówki) czy wymienioną wcześniej Gubałówkę i Butorowy Wierch.

Widoki, których długo nie zapomnisz

Wybór hotelu pod Giewontem najczęściej jest motywowany chęcią zagwarantowania sobie przepięknych widoków. Pod tym względem Hotel Eco Tatry w Kościelisku z pewnością Cię nie zawiedzie.

Możemy się poszczycić jednym z najlepszych widoków w tej części Podhala. Z okien pokojów doskonale widać szczyt Giewontu, a także panoramę Tatr Zachodnich. Ten widok nigdy się nie nudzi.

Ekologiczny charakter hotelu

Hotel Eco Tatry to jedyny taki obiekt w Kościelisku i jeden z nielicznych na Podhalu, który rzeczywiście kładzie silny akcent na swój ekologiczny charakter. Korzystamy z energii słonecznej, ekologicznego ogrzewania, jesteśmy podłączeni do kanalizacji, a naszym gościom serwujemy posiłki przyrządzone wyłącznie z pozyskiwanych lokalnie, w większości organicznych produktów.

Spędzając pobyt w naszym hotelu możesz więc cieszyć się bliskością tatrzańskiej przyrody i mieć przyjemne poczucie, że Twój urlop w żaden sposób nie przyczynia się do degradacji lokalnego środowiska.

Gwarancja komfortowego pobytu  

Hotel Eco Tatry to miejsce, w którym możesz się naprawdę zrelaksować. Naszym gościom oferujemy pobyty ze śniadaniami w komfortowych, nowocześnie urządzonych pokojach, których wystrój nawiązuje do tradycji stylu zakopiańskiego.

W naszym hotelu skorzystasz m.in. ze strefy SPA z sauną fińską, sauną infrared, jacuzzi czy leżankami, strefy rozrywki z kącikiem zabaw dla dzieci, darmowego parkingu, bezpłatnego Wi-Fi, windy oraz możliwości płacenia kartą/urządzeniem mobilnym i BLIK-iem. Wszystko to sprawia, że jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych hoteli pod Giewontem.

Zajrzyj też do innych artykułów na naszym blogu. Podpowiadamy w nich m.in., komu szczególnie przypadnie do gustu wypoczynek w Kościelisku, a także przybliżamy najważniejsze ciekawostki i fakty na temat górskiej kultury.

Podobne wpisy