para

Gdzie wybrać się na romantyczny weekend?

Wyjazd na romantyczny weekend we dwoje to fajny pomysł na wspólne spędzanie czasu zarówno dla par z wieloletnim stażem, jak i dla osób, które chcą się lepiej poznać i rozwinąć swoje relacje. Weekend w Tatrach dla par nie jest propozycją wyłącznie dla amatorów intensywnej aktywności i pokonywania wymagających szlaków. To także propozycja dla osób, które chcą naładować akumulatory, dając przy tym odpocząć ciału.

Odpoczynek dla duszy i ciała w górach

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, weekend w Tatrach dla par może być naprawdę atrakcyjny dla każdego. W końcu co takiego znajdujemy najczęściej na pocztówkach z gór? Jakie zdjęcia obejrzymy w lokalnych albumach i książkach zachęcających do zwiedzania? – Pewnie, że fotografie z widokami na najatrakcyjniejsze szczyty w różnych ujęciach! Jeżeli interesuje nas odpoczynek dla duszy i ciała, wcale nie musimy zdobywać wysokich gór, by nasycić zmysły ich cudownymi pejzażami. Hotel z widokiem na Giewont i strefą SPA jest tego doskonałym potwierdzeniem.

Romantyczny weekend w Tatrach w hotelu ze strefą SPA

Z myślą o parach, które chcą odwiedzić Tatry podczas wspólnego wyjazdu na kilka dni, w naszej ofercie przygotowaliśmy pozycję pod nazwą romantyczny weekend w górach – pakiet dla dwojga. Zachęcamy nim do skorzystania z 2 noclegów w komfortowo wyposażonych pokojach, w hotelu o wyjątkowym i kameralnym klimacie z dala od głośnego miasta. Nasza lokalizacja to bliskość tatrzańskich szlaków i dolin, gdzie można wypocząć w ciszy i otoczeniu gór. Tatry są dla każdego! W okolicy mamy do wyboru wiele miejsc, w które można zabrać drugą połówkę na romantyczny spacer.

Atrakcją naszego hotelu (nie tylko w przypadku pakietu dla dwojga) jest możliwość skorzystania ze strefy SPA w wybranym dniu pobytu. Mamy tu saunę suchą, jacuzzi, saunę infrared i strefę relaksu.

Podobne wpisy