Hotel w Tatrach: zafunduj komfortowy pobyt sobie i swoim bliskim

Przez wiele lat tatrzańska oferta noclegowa ograniczała się niemal wyłącznie do prywatnych kwater i pensjonatów. Z kolei te nieliczne hotele były niedostępne na kieszeń przeciętnego turysty. Ten obraz bardzo szybko się zmienia. Dziś dużo łatwiej o dobry hotel w Tatrach, który nie jest zarezerwowany wyłącznie dla najbardziej majętnych gości. Hotele stały się wręcz alternatywą dla innych obiektów noclegowych oferujących dużo niższy standard. Jeśli planujesz weekendowy, feryjny czy wakacyjny wyjazd na Podhale, to sprawdź, dlaczego tym razem warto zafundować sobie pobyt w hotelu.

Wygoda, na którą możesz sobie pozwolić

Coraz większa liczba hoteli w Tatrach powoduje, że ceny noclegów stają się bardziej przystępne i wcale nie odbiegają tak mocno od pensjonatów. Jednocześnie warto zauważyć, że hotel oferuje znacznie lepszy komfort pobytu oraz szereg udogodnień zarezerwowanych dla tej kategorii obiektów noclegowych.

Ważne jest także to, że hotele w Polsce podlegają kategoryzacji. Oznacza to, że jeśli np. zarezerwujesz nocleg w hotelu trzygwiazdkowym, to z góry wiesz, czego możesz się spodziewać np. pod względem wyposażenia pokoju.

Dogodna lokalizacja

Zauważmy, że hotele w Tatrach zwykle mieszczą się w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, blisko głównych atrakcji, w sąsiedztwie wejść na najpopularniejsze tatrzańskie szlaki, a także w punktach, z których roztaczają się najpiękniejsze widoki na góry. Pod tym względem zdecydowanie wyróżnia się Hotel Eco Tatry w Kościelisku, z którego okien można podziwiać m.in. szczyt Giewontu.

Pożądane udogodnienia w cenie pobytu

Tym, co już na pierwszy rzut oka odróżnia dobre hotele od np. prywatnych kwater, jest dostępność szeregu udogodnień – zarówno tych prozaicznych (bezpieczny parking, winda, możliwość płacenia kartą czy BLIK-iem), jak i mających bezpośredni wpływ na komfort pobytu gości (sauny, jacuzzi, strefa rozrywki, lobby bar etc.).

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój kolejny pobyt pod Tatrami był czasem totalnego wypoczynku i cieszenia się życiem, to tym razem zatrzymaj się w dobrym hotelu.

Opcja pobytu ze śniadaniem

Możliwość zjedzenia pysznego, pożywnego śniadania jest jednym z ważniejszych argumentów przemawiających za zatrzymaniem się w jednym z hoteli w Tatrach. Przede wszystkim jest to bardzo wygodne rozwiązanie, oszczędzające mnóstwo czasu i eliminujące potrzebę codziennego chodzenia do sklepu czy szukania lokalu serwującego dania śniadaniowe.

Solidne śniadanie to przepis na dobry początek aktywnego dnia, zwłaszcza z punktu widzenia osób, które planują trekking po górach czy intensywne zwiedzanie regionu Podhala.

Zatrzymaj się w naszym hotelu w Tatrach

Hotel Eco Tatry to jedyny hotel w Kościelisku, urokliwej miejscowości sąsiadującej z Zakopanem, z której szybko dostaniesz się i do stolicy polskich Tatr, i do innych atrakcji regionu – na przykład Morskiego Oka, Doliny Kościeliski, Doliny Chochołowskiej, w Tatry słowackie czy do popularnych kompleksów basenowych zasilanych wodą termalną.

Nasz trzygwiazdkowy hotel zapewni Ci bardzo dobry standard pobytu – i to w atrakcyjnej cenie. Do dyspozycji naszych gości oddajemy szereg udogodnień, w tym:

  • Strefę SPA z sauną fińską (suchą), sauną infrared (kabiną na podczerwień), jacuzzi oraz leżakami, na których można odpocząć pomiędzy kolejnymi seansami w saunie;
  • Szybkie i bezpłatne Wi-Fi;
  • Bezpłatny, bezpieczny parking;
  • Salę rekreacyjną m.in. z piłkarzykami i bilardem;

Na miejscu możesz zapłacić kartą lub BLIK-iem, skorzystasz również z windy, która stanowi duże udogodnienie dla gości z niepełnosprawnością czy dla rodzin z małymi dziećmi.

Oferujemy pobyty ze śniadaniami, zapraszając również do naszego Caffe Baru „Liliowy”, w którym serwujemy kawę, pyszne wypieki, domowe pierogi, naleśniki, a także fantazyjne drinki i koktajle.

Pokoje Hotelu Eco Tatry w Kościelisku są w pełni wyposażone (m.in. w czajnik do parzenia kawy czy herbaty) i zostały urządzone w sposób łączący nowoczesność z elementami stylu zakopiańskiego. Z okna swojego pokoju możesz podziwiać zachwycający widok na Giewont, który jest wizytówką naszego hotelu.

Już teraz zapraszamy do sprawdzenia dostępności pokoi w wybranym terminie i do wygodnego zarezerwowania pobytu przy pomocy naszego systemu rezerwacyjnego online.

Podobne wpisy