Eco Tatry Hotel – Warunki rezerwacji

 1.  Dane sprzedawcy: Biuro Usług Projektowych i Inwestycyjnych Proj-Inwest Wojciech Styrczula, ul. Strzelców Podhalańskich 6, 34-511 Kościelisko; NIP: 736-11-14-852; REGON: 492-941-767.
 2. Dane kontaktowe: recepcja@ecotatry-hotel.pl, tel.:  +48 538 99 88 77, +48 18 20 79 401.
 3. Ceny podawane na stronie internetowej www.ecotatry-hotel.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT (8%).
 4. Warunkiem rezerwacji pobytu jest zadatek w wysokości 30% całego pobytu (lub innej kwoty w zależności od wybranej oferty) lub całej opłaty rezerwacyjnej w przypadku ofert bezzwrotnych do 3 dni od daty otrzymania złożenia rezerwacji lub otrzymania potwierdzenia rezerwacyjnego. Dla rezerwacji, których przyjazd ma miejsce do 7 dni od daty rezerwacji wymagane jest wpłacenie zadatku w terminie 24h. Warunkiem rezerwacji pobytu jest zadatek w określonej wysokości lub całej kwoty (w zależności od wybranej oferty) w terminie określonym w ofercie.
 5. W przypadku publikowania przez Hotel ofert promocyjnych (first minute, last minute, happy hour) odnosić się one będą tylko do nowo utworzonych rezerwacji. Nie ma możliwości zastosowania rabatów dla osób, które dokonają anulacji dotychczas dokonanej rezerwacji i będą dokonywały rezerwacji na ten sam termin ponownie w promocjach. Ilość pokoi w promocjach jest ZAWSZE OGRANICZONA!
 6. Resztę należności należy uregulować na recepcji w dniu przyjazdu.
 7. Zadatki prosimy kierować na konto, po potwierdzeniu rezerwacji. W tytule przelewu należy wpisać: imię i nazwisko osoby rezerwującej pobyt lub nr rezerwacji. Prosimy o przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu.
 8. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailem lub wypełnić formularz na stronie www.ecotatry-hotel.pl.  Dokonując rezerwacji Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych tylko i wyłącznie w celu poprawnego przeprowadzenia procesu rezerwacji.
 9. Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo numer rezerwacji, na który prosimy się powołać przy dokonywaniu jakichkolwiek zmian.
 10. Rezerwację dokonuje się na osobę , ewentualnie firmę, która będzie dokonywać płatności.
  W związku z nowelizacją ustawy VAT nie ma możliwości wystawienia faktury VAT do paragonu. W związku z powyższym prosimy w momencie rezerwacji poinformować recepcję o wystawieniu faktury i podanie potrzebnych danych.
 11. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu uzgodnionego zadatku lub pełnej opłaty rezerwacyjnej w przypadku rezerwacji bezzwrotnych na konto. Jednocześnie wpłata opłaty rezerwacyjnej lub zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza potwierdzenie i akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
 12. Nie wpłacenie opłaty rezerwacyjnej za rezerwacje bezzwrotne lub zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
 13. Warunki rezerwacji bezzwrotnej: Oferta bezzwrotna- nie podlega zwrotowi. Nie możesz odwołać rezerwacji bezpłatnie. Anulacja rezerwacji wiąże się z utratą pełnej kwoty wpłaconej.
 14. Zadatek jest bezzwrotny, chyba że rezygnacja z rezerwacji następuje najpóźniej 30 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu – w takiej sytuacji zwrotowi podlega 100% wpłaconej kwoty.
 15. Reklamacje można zgłaszać drogą mailową na adres: marketing@ecotatry-hotel.pl lub pocztową na adres: Eco Tatry Hotel, ul. Strzelców Podhalańskich 6, 34-511 Kościelisko w terminie 21 dni od daty zakupu.
 16. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
 17. POLITYKA WOBEC ZWIERZĄT – Eco Tatry Hotel*** nie akceptuje zwierząt.