Strefa SPA w naszym hotelu – kropla relaksu

Urlop, wakacje czy wolny weekend to czas, w którym warto zapomnieć o obowiązkach i pozwolić sobie na pełen relaks. Zdajemy sobie sprawę, że odwiedzający nasz hotel Goście szukają właśnie ciszy i spokoju, a oprócz tego pragną pozbyć się stresu i zregenerować siły. Z myślą o ich potrzebach przygotowaliśmy nowoczesną strefę SPA. Spędzisz w niej wspaniałe chwile, korzystając z takich atrakcji jak sauna sucha, jaquzzi i sauna infrared. Dzięki nim oczyścisz organizm z toksyn i poprawisz stan swojej skóry. Jaquzzi czy sauna infrared gwarantują osiągnięcie głębokiego relaksu i wyciszenia.

Do wizyty w naszym hotelowym SPA zachęcamy także wielbicieli górskich wędrówek. Zdobywanie szczytów i spacery po tatrzańskich dolinach wiążą się ze sporym wysiłkiem fizycznym. Jaquzzi z kojącymi właściwościami wody pozwoli Twoim mięśniom się zregenerować, dzięki czemu następnego dnia wyruszysz na szlak z nową energią.

Sauna sucha

Sauna sucha, nazywana też fińską, pozwala skutecznie zmniejszyć poziom stresu. Pod wpływem wysokiej temperatury otwierają się pory skóry, co umożliwia usunięcie toksyn z organizmu. Sauna sucha ma również dobroczynny wpływ na stan skóry – odmładza ją i uelastycznia. Warto zajrzeć do sauny suchej po dniu aktywnie spędzonym w górach – to świetna metoda regeneracji mięśni i stawów.

Należy zaznaczyć, że istnieje kilka przeciwwskazań do korzystania z sauny suchej. Są to m.in. nadciśnienie, choroby serca, padaczka i infekcje takie jak np. przeziębienie.

Jaquzzi

Już 10-minutowa kąpiel w wodzie o temperaturze ok. 40 stopni Celsjusza pozytywnie wpływa na nasz organizm. Odstresowuje, relaksuje, ale przede wszystkim poprawia krążenie krwi i przemianę materii. Jeżeli jesteś zestresowany, zmęczony, boli Cię kręgosłup, stawy albo mięśnie, to kąpiel w jaquzzi jest stworzona dla Ciebie. Warto skorzystać z niej także po wizycie w saunie suchej.

Sauna infrared

Sauna infrared inaczej nazywana jest sauną na podczerwień. Będzie dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli z jakichś powodów nie możesz korzystać z sauny suchej lub mokrej. Działa antydepresyjnie, relaksacyjnie i antystresowo, korzystnie wpływa na metabolizm i wygląd skóry. Zabieg ten poleca się także osobom, które pragną poprawić swoją sylwetkę. Regularne wizyty w saunie infrared stymulują przemianę materii, a w efekcie pozwalają zlikwidować nadmierną tkankę tłuszczową i zmniejszyć cellulit.

Strefa relaksu

Gdy już skorzystasz z możliwości, jakie daje Ci nasze SPA, zajrzyj do strefy relaksu. Na wygodnych leżakach będziesz mógł zająć się lekturą dobrej książki lub po prostu miło spędzisz czas i zregenerujesz siły przed kolejnym dniem spacerowania po Tatrach.

Wszystko to w miejscu, które powstało tylko i wyłącznie z myślą o Twoim odpoczynku.

Strefa rozrywki

Kiedy już zrelaksujesz się w strefie SPA, odwiedź nasz pokój rozrywki. Czeka tam na Ciebie stół bilardowy i piłkarzyki.

Twój odpoczynek i relaks jest dla nas priorytetem.